Telefon+48 (12)654-73-58 E-Mailbiuro@liderclub.pl

--LiderClub- Sauna-Informacje

Informacje

sauna 02Sauna to pomieszczenie, w którym panuje wysoka temperatura i wysoka lub niska wilgotność (w zależności od rodzaju sauny), w którym spędza się od kilku do kilkunastu minut. Pobyt w saunie ma właściwości poprawiające krążenie. Po pobycie w saunie bierze się zwykle kąpiel w chłodnej wodzie. Sauna najpopularniejsza jest w Finlandii, Estonii, Łotwie, Litwie, a także w Rosji, odgrywa w tych krajach ważną rolę społeczną. Sauny były budowane przez Słowian i ludy fińskie (przodków m.in. dzisiejszych Finów i Estończyków) od niepamiętnych czasów.

Sauna to również dobry sposób na oczyszczenie i dotlenienie organizmu. Regularne korzystanie z sauny poprawia krążenie, przyśpiesza metabolizm i zmniejsza objętość tkanki tłuszczowej. LiderClub oddaje do Państwa dyspozycji saunę suchą rozgrzaną do temperatury 95-110°C o względnie niskiej wilgotności powietrza nieprzekraczającej 10%. Pobyt w takiej saunie rozluźnia, relaksuje i pozwala łagodzić napięcie wynikające ze stresu.
 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej sauny. Aktualne ceny dostępne są w cenniku. O szczegóły pytaj w recepcji klubu lub za pomocą formularza kontaktowego.