Telefon+48 (12)654-73-58 E-Mailbiuro@liderclub.pl

--LiderClub- Sauna-Wyposażenie

Wyposażenie

sauna 01

Funkcjonalna sauna fińska ze standardowym wyposażeniem. Prostokątny kształt sauny daje optymalne rozwiązanie aranżacji wnętrza, które jest dodatkowo wyposażone w zestaw oparć. Model posiada przeszklone drzwi.

Ściany, sufit:
Wykonane są z drewna klasy A, które zostało odżywiczone oraz impregnowane, co zapewnia optymalne warunki funkcjonowania sauny. Całość konstrukcji jest izolowana, zarówno w wymiarze cieplnym, co zapewnia optymalnie szybkie nagrzanie się pomieszczenia i brak wpływu na pomieszczenia zewnętrzne, jak i zabezpieczona przed wilgocią, co zapobiega rozwojowi bakterii. Sauna oparta jest o konstrukcję modułową,a elementy modułowe są wsparte na stabilnej podstawie.

Ławki:
Sauna posiada dwie długie ławki. Wszystkie zostały wykonane z afrykańskiego drewna. Także oparcia wykonane są z tego samego drewna. W saunie zamontowana jest kratka ochronna pieca, która skutecznie zapobiega oparzeniom wywołanym dotknięciem gorącej części pieca.

Drzwi:
Ich ościeżnica jest impregnowana, płyta drzwi wykonana jest ze szkła hartowanego. Posiadają zamknięcie magnetyczne oraz regulowane nierdzewne zawiasy, co zapewnia pełną szczelność oraz łatwość zamykania i otwierania pomieszczenia.

Piec elektryczny:
Nasza sauna wyposażona jest w wysokiej jakości piec. Jego moc jest odpowiednio dobrana do kubatury sauny. Materiałem wykonania pieca jest stal nierdzewna. Jest on wypełniony kamieniami, które można polewać wodą z olejkami eterycznymi w trakcie seansu.

Sterownik:
Sauna posiada ręczny sterownik umożliwiający zaawansowaną kontrolę nad pracą kabiny. Za jego pomocą można ustawić czas nagrzewania, a także wysokość temperatury.