Telefon+48 (12)654-73-58 E-Mailbiuro@liderclub.pl

--LiderClub- Siłownia-Informacje

Informacje

LiderClub to miejsce dla wszystkich dbających o dobre samopoczucie i zdrowie. Wysoce wykwalifikowana kadra pomoże osiągnąć osobiste cele każdego z Was przygotowując indywidualny program dopasowany do Waszych możliwości. W sferze naszych zainteresowań jest zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagającego Klienta. Pomożemy wyznaczyć priorytety i staniemy się realnym wsparciem w ich urzeczywistnieniu. Sprzęt i wyposażenie klubu reprezentuje światowe trendy fitness. Siłownia, strefa cardio, sklep z suplementami, liczne zajęcia sportowe, sauna i solarium pomogą zbudować i podkreślić Twoją piękną sylwetkę. Oferujemy szeroką gamę zajęć fitness dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. U nas zrelaksujesz się, uzupełniając trening sauną fińską. Lokalizacja klubu zapewni dogodny dojazd zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej. Aktywny odpoczynek w naszym klubie pięknie ukształtuje Twoje ciało i zadba o stan ducha. Dołącz do naszego grona, bo inwestycja w zdrowie zawsze jest trafiona!
 

Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach. Pierwszy trening jest bezpłatny. O szczegóły pytaj w recepcji klubu lub za pomocą formularza kontaktowego.


UWAGA!!!W związku z zagrożeniem rozprzestrzenienia się koronawirusa, od 16.III (pon.) siłownia będzie zamknięta, aż do odwołania .
Decyzja na podstawie postanowień Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia
13 marca 2020r w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemiologicznego.

Wszystkie Karnety zostaną przedłużone o czas trwania przerwy.


Osoby zainteresowane zakupem:
Odżywek
Suplementów diety
Środków wzmacniających odporność
Super żywności
Akcesoriów sportowych

Prosimy o kontakt mailowy, bądź telefoniczny.

tel. 500073444
e-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


Pozdrawiamy 
życzymy zdrowia oraz optymizmu.